X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)

Netcloud Bilişim Teknolojileri - Gizlilik Sözleşmesi
Netcloud bilişim dilediği zaman bu sözleşmeyi tek taraflı olarak önceden haber vermeksizin güncelleme ve değiştirme hakkına sahiptir.


1. GİRİŞ
Netcloud bilişim sizinle i̇lgili alınan her bilgiyi saklamayı taahhüt eder. Netcloud bilişim'in sağladığı hizmetleri kullanarak sizde sizinle i̇lgili alınan bilgilerin bu sözleşmede belirtildiği şekilde kullanılmasını kabul ediyorsunuz.

Netcloud bilişim, size düzgün bir hizmet verebilmek i̇çin gerekli olan en az miktarda bilgiyi sizden talep eder. Bu sözleşmede ne tip i̇şlemlerle ne tip bilgiler alındığı açıklanmıştır. Websitemizi kullanarak bu bilgileri toplama hakkını netcloud bilişim'e sunuyorsunuz.

2. KARTLA İLGİLİ ÖDEMELER
Kredi kartı veya yurtiçi debit kartlar i̇le yapacağınız ödemelerde, kart bilgilerinizin güvenliğini herşeyden çok önemsiyoruz. Bu yüzden, girmiş olduğunuz kart bilgilerinin 256-bit ssl sertifikası sayesinde i̇nternet cafe vb.. Ortamlarda bile kart bilgilerinizin şifreli olarak gönderilmesini sağlıyoruz i̇zlenmesini i̇mkansız hale getiriyoruz.

Geliştirdiğimiz basit sanal klavyeyi i̇se, bilgisayarınızda olabilecek keylogger vb.. Klavyeden girilen verileri kayıt eden zararlı yazılımlara karşı bir önlem olarak size sunuyoruz. Bütün bu önlemler i̇le, sitemizden alışveriş yaptığınızda kredi kartı bilgilerinizin tamamen güvende kalmasını amaçlıyoruz, öyle ki ödeme yaptığınız kart bilgilerini biz bile göremiyoruz.


3. ALINAN BİLGİLER
Aldığınız hizmete/yaptığınız ödemeye göre şu bilgilerin bazıları veya tamamı sizden talep edilebilir. Adınız, soyadınız, telefon numaranız, adresiniz, t.C. Kimlik numaranız, faks numaranız, e-mail adresiniz. Ayrıca bunlardan başka ek bilgiler/dökümanlar da gerekebilir. Gerektiği taktirde, sizden talep edilen bilgileri netcloud bilişim'e talep edilen süre i̇çerisinde ulaştırmakla yükümlüsünüz.

Tarafınıza fatura kesilebilmesi ve gerekli durumlarda karşımızda gerçek bir muhatap bulabilmek amacıyla t.C. Kimlik numaralarınız sistemde saklanmaktadır. T.C. Kimlik numaralarınız sadece fatura kesilirken ve gerekli durumlarda yasal merciilere sunmak amacıyla kullanılacaktır. Bunların dışındaki bir kullanımı veya yasal merciiler dışındaki üçüncü şahıslarla paylaşılması söz konusu değildir.

4. BİLGİLERİN KULLANILMASI
Netcloud bilişim toplanan bilgileri öncelikli olarak websitemizi ziyaret etmekteki amacınızı karşılamak i̇çin kullanır. Bu bilgilere yetkisiz erişimi sağlamak i̇çin bütün gerekli önlemler alınmıştır. Yine de, oluşacak hack gibi bir durumda kayıtlı bilgilerin dağılmasından netcloud bilişim'in hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

5. YASAL BİLGİ VERME
Netcloud bilişim gerekli durumlarda yasal merciilerle müşteriye haber vermeksizin müşteri bilgilerini paylaşma hakkına sahiptir. Netcloud bilişim yasal merciilerle i̇şbirliği i̇çerisinde olacaktır.

6. SÖZLEŞME DEĞİŞİKLİKLERİ
Bu sözleşmedeki her değişiklik burada görünür olacaktır. Netcloud bilişim haber vermeksizin sözleşmeyi değiştirme hakkına sahiptir. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sildirme hakkına sahipsiniz.Giriş Yap Kayıt Ol
Top